Dojazd do lotniska w Modlinie

Dojazd do lotniska Warszawa Modlin

Pociągiem

Do lotniska w Modlinie można dostać się pociągiem, korzystając z Kolei Mazowieckich, które mają w swoim rozkładzie jazdy aż 42 połączenia linii Warszawa Modlin. Ponadto podróżni mogą korzystać ze specjalnych autobusów, które podważą pasażerów kolei z dworca PKP wprost na lotnisko.

Oprócz kolei Mazowiecki dojazd do lotniska w Modlinie możliwy jest pociągami EIC oraz TLK. Obsługiwane przez PKP kierunki to m.in. Częstochowa, Radomsko, Piotrków Trybunalski, Bielsko-Biała, Koszalin, Kołobrzeg, Olsztyn, Częstochowa).

Więcej informacji pod adresem: www.mazowieckie.com.pl

Autobusem

Z myślą o pasażerach korzystających z lotniska w Modlinie powstała specjalna linia autokarowa ModlinBus, która oferuje kursy z Łodzi, Torunia, Włocławka czy Bydgoszczy.

Samochodem

 • z Warszawy trasą S7 na Gdańsk – ok. 30 km aż do przejechania przez Wisłę, następnie kierując się na trasę nr 62 na Nowy Dwór Mazowiecki – po ok. 1 km widoczna będzie sygnalizacja kierująca do lotniska
 • z zachodniej Polski
  Szczecin – droga nr 10 i S7
  Poznań – droga nr A2 i 579
 • z północnej Polski
  Gdańsk – droga nr A1, nr 10 i S7
 • z południowej Polski
  do centrum Warszawy i trasą na Gdańsk
 • ze wschodniej Polski:
  Białystok – droga nr 8 i 62.

Jeśli nie posiadasz własnego pojazdu lub nie chcesz go zostawiać na długi czas na lotniskowym parkingu, możesz zdecyowac się na wynajem auta w wypożyczalni samochodów osobowych, a mjego zwrot na lotnisku w Modlinie.